טיפולים בגלי הלם

במאמר זה נסקור עבורכם את כל המידע על טיפולים בגלי הלם. טיפולים אלו נועדו להסרת כאבים באופן מיידי וללא צורך באקט פולשני כלשהו כמו ניתוח. טיפולים בגלי הלם היוו מאז ומעולם סימן לקידמה ולרפואת דור העתיד, והגעתה לשוק החופשי אינה אילוזיה: העתיד כבר כאן, ועם חלוף הזמן, יהיה צורך הולך ופוחת בטיפולים פולשניים לריפוי כאבים. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא הכל על טיפולים בגלי הלם, ולהבין כיצד הטיפול עובד ולאלו סוגי כאבים מיועד הטיפול:
 
טיפולים בגלי הלם - התהליך הביולוגי המלא
 
התהליך הגופני אשר עובר הגוף בעת טיפולים בגלי הלם הוא יצירת כלי דם חדשים: משתמשים בגלי הלם מסוגי שונים: גלי קול, גלי אור וגלים אלקטרומגנטיים. הגלים הללו גורמים לחלקים השונים בגוף עליהם הם מוקרנים ליצור כלי דם חדשים, נוסף לאלה הקיימים. כלי דם מסוג זה תורמים לריפוי הפצע הפנימי שגורם לכאב בשל אספקת דם חדש למקום. התהליך נוצר במהירות ותוך כדי ביצוע טיפולים בגלי הלם.
 
סוגי כאבים המתרפאים באמצעות טיפולים בגלי הלם
 
הטיפול הנפוץ ביותר הוא עבור דורבן כף הרגל: בעיה לפיה הלוקה חש בצרבת בכף הרגל עקב התקשות של עור העקב ויצירת צמיגים עליו בשעת הדריכה על הקרקע. צמיגים אלו עלולים להגיע לרמת הצמיגיות של ליקויים כמו יבלות, אלא שכאן מדובר על כל רחבי העקב, וזה מה שיוצר את הכאב המר. הדבר נובע ממחסור בדם באיזואר הנקוב. במסגרת טיפולים בגלי הלם ייווצרו כלי דם חדשים באיזור כף הרגל, מה שיגרום למיגור תופעת הדורבן.
 
מקרה מבחן שני הוא כאבי כתפיים. גם כאבים מסוג זה נובעים ממחסור בזרימת דם לאיזור, ועל כן נדרשים טיפולים בגלי הלם ליצירת כלי דם חדשים לשם הגברת הזרימה. כאבי כתפיים נפתרו לא אחת על ידי ביצוע טיפולים בגלי הלם לצורך כך.
 
למי ניתן לפנות לשם ביצוע טיפולים בגלי הלם?
 
הניתן לפנות לרופא הפרטי שלכם או לרופא קופת החולים. בקופות החולים המחיר של טיפולים בגלי הלם זול יותר מאשר צריכתו באופן פרטי, ולכן מומלץ להגיע לשירות באמצעות קופת החולים. לבירורים אודות טיפולים בגלי הלם ניתן לפנות למרפאה לגלי הלם, לאורטופד או לרופא המשפחה שלכם.