הזעת יתר

ישנם מספיק גורמים שמביאים לאדם חוסר נוחות ומעיבים על שגרת יומו.

הזעת יתר בבית השחי היא אחת מהן והיא אחראית על חוסר שביעות רצון מהאדם וקושי להתנהל בסביבה.
 
הזעת יתר בבית השחי מונעת אורח חיים תקין ומעסיקה את האדם הסובל בצורה מטרידה ולא בריאה. הזעה ככלל זה מנגנון פיזיולוגי בריא שנועד לקרר את הגוף על ידי הוצאת נוזלים מהגוף. כשהגוף תקין , ההזעה מתבצעת בצורה סבירה ואם האדם מקפיד על שתייה מרובה ההזעה היא אף ללא ריח מיוחד כי הגוף מאוזן.
 
חישבו על כל הצרות שנקרות בדרכו של האדם הסובל מתופעה של הזעת יתר בבית השחי. תחילה, זו ההתעסקות הבלתי נגמרת עם תכשירים ומוצרים קוסמטיים שמונעים זיעה או ריח זיעה. כעקרון, אין לחסום את הנקבוביות שבעור בית השחי ולרוב התכשירים נועדו למנוע ריח זיעה ולא זיעה בעצמה שכאמור היא הכרחית ובריאה.
 
הזעת יתר
 
האדם הסובל מתופעת הזעת יתר מבית השחי נמנע מפעילויות ספורטיביות במידה כזו או אחרת כדי להימנע מאי הנעימות המתלווה לפעילויות הללו בדמות הזעת יתר בבית השחי.
 
יש עיסוק מתמיד בהופעה החיצוני, פחד שהדבר יהיה ניכר חיצונית- החלפת חולצות תכופה ודאגה שהיו חלופות ללבוש במקרה בו הזעת יתר בבית השחי תפריע חיצונית.
 
חלק חשוב ביותר מבין כל הצרות, זו הרגשתו האישית של הסובל מהזעת יתר בבית השחי.
 
הדבר יכול להביע להימנעות משהייה חברתית ארוכה, לפגיעה בבטחון העצמי ולויתור והפסד רבים על הנאות החיים.
 
ישנן מספר שיטות למניעת הזעת יתר בבית השחי. הזרקת בוטוקס היא אחת מהן. הבוטוקס חוסם את החלק העיצבי במקום שנוטה להזעת יתר ובכך מצמצם את הכמויות של ההזעה.
 
פתרון אחר לתופעת הזעת יתר בבית השחי וחדש יחסית, הוא ניתוח. באמצעות ניתוח מסירים חלק מבלוטות הזיעה ובכך מאפשרים פתרון קבוע ויעיל במיוחד להזעת יתר בבית השחי.