הגדלת חזה

 
מי מאיתנו מעולם לא חלמה על הגדלת חזה? אני לא מתכוונת אל ברות המזל שהתברכו במידת חזייה של דאבל די, אלא אל האוכלוסיה הממוצעת, בנות מידת הבי או האיי. כל אחת רוצה לקנות בגד ים בלי לוודא שהוא מכיל ריפוד, לקנות חזייה רגילה ופשוטה בלי לשלם תוספת על המילוי שאין לה באופן טבעי. כולנו אומרות לעצמנו שאנחנו שלמות עם הגוף שלנו, מתרצות את החזה הקטן במבנה גוף, גנטיקה, ושלל תירוצים רבים. זה לא חייב להיות ככה. בנות רבות סובלות מחוסר בטחון עצמי בגלל גודל החזה שלהן, הן מתביישות לצאת עם בחורים כי הן מפחדות מהרגע בו הבחור יבין שהחזייה שלהן משקרת, הן מתביישות ללכת לים ולהיות ספונטניות, ולפעמים זה ממש פוגע בהן.
 
הגדלת חזה
 
הרי אם היה לכם אף ממש גדול ובולט, הייתן שוקלות ניתוח אף לא? ואם השיניים שלכן עקומות, תלכו לטיפול אצל אורטודנט, אם השיער שלכן מאפיר, תצבעו אותו, אז למה בעצם לא לעשות הגדלת חזה?
 
ניתוח לצורך הגדלת חזה הופך ליותר ויותר פופולארי עם השנים, נשים רבות מבינות שלעשות הגדלת חזה זה פתרון נוח ויעיל, וכבר לא מאוד יקר.
 
כיום הכירורגיה בתחום של הגדלת חזה השתפרה מאוד וממשיכה להשתפר. הסיכונים פוחתים עם השנים, וטכניקות הניתוח מותאמות באופן אישי לכל מטופלת.
 
למי מתאים ניתוח הגדלת חזה?
 
ניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים בעלות חזה קטן אשר רוצות להגדיל אותו, אך לא בהכרח. ניתוחי הגדלת חזה נועדו גם לעיצוב של חזה לא סימטרי, לתוספת לחלק העליון של החזה, ועוד.
 
אל תמהרי לעשות ניתוח הגדלת חזה רק כי חברך או בעלך אוהב חזה גדול. תעשי ניתוח הגדלת חזה אך ורק בשבילך, בשביל שלך יהיה כיף לקום בבוקר ולהסתכל במראה, לקנות חזיות, להסתובב עם בגד ים ולהרגיש שלמה עם עצמך.