דיקור סיני

אומרים עלדיקור סיני שזהו אחד הפלאים ברפואה האלטרנטיבית. דיקור סיני, פותר הרבה בעיות רפואיות וכאבים שונים בגוף. לאחר המון שנים של הצלחה בתחום דיקור סיני הרבה אנשים מכירים שנים את הטיפול באמצעות דיקור סיני.  מי שטופל באמצעות הדיקור הסיני יכול להרגיש בשינוי שקורה בזמן הטיפול, כמו למשל זרימה או נמנום קל באזורי הגוף השונים. יש תחושה של רגיעה כאשר מטפלים באמצעות הדיקור הסיני. יש לציין כי הדיקור הסיני שונה משאר הטיפולים האלטרנטיביים או מטיפולים אחרים של הרפואה הסינית, כי מחטים ודקירות בודדות בלבד, יכולים להשפיע על כל אברי הגוף. הרבה מטופלים יעידו כי טיפול באמצעות דיקור סיני זו חוויה בפני עצמה.
 
כיצד עובדת השיטה של דיקור סיני
 
בגוף שלנו יש 365 נקודות דיקור,  שמפוזרות על פני הרשת של מסלולים שמקיפה את כל הגוף. יש 12 מסלולים .   לכל חלק בגוף שלנו יש תדר חשמלי שניתן למדוד, מה שנקרא בשפה המקצועית מרידיאנים. יש קשר בין האברים השונים בגוף. יש אברים פנימיים הדומים לאברים החיצוניים בצורתם ולכן יש קשר למשל בין בעיה בכליות, לבין דלקות חוזרות באוזניים. דיקור סיני הינו תחום שנחקר בארצות המזרח והמערב. הרבה מהמערב  מכירים כבר הרבה שנים את היכולת הנפלאה של הדיקור הסיני. במרפאות כאב בארץ בעולם משתמשים כיום בעזרת דיקור סיני לשיכוך הכאבים וטיפול במחלות בהצלחה רבה. יש מחקרים אחרים שהוכיחו כי הדיקור הסיני מפריש אנדורפינים שהם משככי כאבים טבעיים ועוזר לדיכוי תחושת הכאב במוח.

ההשפעה של הדיקור הסיני על כאב גב
 
כאבי גב, זו המחלה המודרנית. יש הרבה אנשים הסובלים מכאבי גב. יש לצין כי דיקור סיני, משפיע בטווח הקצר והארוך על כאבי גב. הרבה אנשים השתנתה להם איכות החיים באמצעות טיפולים כמו דיקור סיני, כירופרקטיקה ופיזיותרפיה. דיקור סיני הוא טיפול שהתפשט במערב במהירות. הרבה אנשים הבינו כי בשיטת הדיקור הסיני, יש אלחוש מסוים וכך הכאבים נעלמים. טיפול כמו דיקור סיני מיועד לכל הגילאים. הטפול נעשה במשל 20 דקות. דיקור סיני הוא טיפול מורכב שהוא מוצלח ומוכר מבין כל הטיפולים הקשורים לרפואה הסינית.