גמילה מעישון

מכוני גמילה מעישון - פיקציה, אמת, רמות הצלחה ומחויבות אליה - הסקירה המקוצרת של עולם הגמילה מעישון.

כל המעש/נים בעולם יודעים דבר אחד – אם היו יכולים להפסיק לעשן, היו עושים זאת בהקדם האפשרי. אך מה לעשות שהעישון הפך ברבות השנים למשהו של מנהג , למשהו שעושים לאחר ארוחה, כדי לאכול פחות, כדי לדחות תיאבון, כדי לעשות משהו ביד השנייה כשהיד הראשונה אוחזת במשקה , משהו שעושים כדי ללכת לשירותים , משהו שעושים כש – "משעמם " משהו כשעושים סתם , פשוט מאוד סתם , כשיש הפסקה או 5 דקות פנויות.

ההלשכות של העישון ידועות היטב וכוללות מגוון סוגי סרטן , קשיים בנשימה , הזדקנות עור ומה לא . הרי ברור שההכנסה של חומרים כמו זפת וניקוטין ברמות מסחריות לגוף אדם יחיד תגרום לנזקים בלתי הפיכים ( למרות שכמה מחקרים מציינים שבמידה ונפסיק לעשן הנזקים יעלמו לאחר 5 שנים , אך מחקרים אלה אמינותם לא הוכחה עדיין ).

גמילה מעישון - הכרח

אם כך חייבים אנו ואותם מעשנים לפנות למכוני גמילה מעישון . מכוני גמילה מעישון מצטיינים ( או אמורים להצטיין ) בהפסקה מוצלחת של העישון אצל האדם . מכוני גמילה מעישון מופיעים בצורות רבות ומשתמשים בשיטות שונות לצורך גמילה מעישון . ישנם מכוני גמילה מעישון המשתמשים בפן הפסיכולוגי , ישנם מכוני גמילה מעישון המשתמשים בפן התרופתי, ישנם מכוני גמילה מעישון המשתמשים בפן המשולב – כולם במטרה לגמול אתכם מעישון.

מידת ההצלחה של אותם מכוני גמילה מעישון מפוקפקת עד מאוד כשהם לא מפרסמים נתוני הצלחה תחת גילדה מסוימת אלא רק מפרסמים פרסומות בעיתון שנועדו למשוך אתכם אל בין שורותיהם, להוציא סכומים רבים ולקוות שבסופו של דבר באמת תיגמלו מעישון.