בוטוקס

הדוגמנים והדוגמניות המופיעים בכל פרסומת טלוויזיונית, בעיתונים, פרסומות בשלטי החוצות, גורמים לכולנו לרצות להיות צעירים, רזים ויפים כמוהם. כמו כן, תוחלת החיים שלנו רק עולה משנה לשנה וכיום אנשים בני שישים ומעלה עדיין מרגישים צעירים ברוחם וגם רוצים להראות כך, עבור כל אחד מכם ישנה היום אפשרות של הזרקות בוטוקס חומרי סיליקון ובוטוקס כדי לטשטש את התופעות הנלוות לגיל, או סתם כדי להרגיש יפים ואטרקטיביים יותר ממה שהעניק לנו הטבע.

בוטוקס
 
הזרקות בוטוקס יכולות למלא קמטים שנוצרו עם הגיל, קמטי הבעה שונים וכדומה, אך הזרקות בוטוקס יכולות גם לתקן תופעות אסטיות שונות הקיימות בפנים שלנו. אפשר באמצעות הזרקות בוטוקס לתקן למשל אי סימטריה הקיימת באזור הגבות אם הגבות אינן סימטריות או אם הן קרובות מדי זו לזו. כמו כן, באמצעות הזרקות בוטוקס באזור השפה העליונה, אפשר לתקן חיוך החושף את החניכיים למי שהדבר מפריע לו.
 
כמו כן, נשים רבות רוצות שפתיים עבות וחושניות, או אפילו נשים שרק רוצות לעבות במעט את השפתיים הדקיקות שלהן, יכולות לעשות זאת בקלות על ידי הזרקות בוטוקס של סיליקון לשפתיים. היתרון המצוי בשיטה זו הוא שהתהליך עצמו הוא הדרגתי וניתן לחזות בשינוי לאחר כל הזרקה, כך שבמידה ואת מרוצה מכמות של הזרקות בוטוקס מסוימת, את תמיד יכולה לעצור את התהליך באמצע. דבר נוסף שטוב בעצם הזרקות בוטוקס לשם עיבוי השפתיים הוא שבניגוד לאיזה שהן הזרקות בוטוקס אחרות, כאן התוצאה יכולה להשמר למשך שנים ארוכות ורבות ללא צורך לחזור למרפאה מדי תקופת זמן. רק כמובן יש לקחת בחשבון הזדקנות טבעית שיכולה לשנות את מראה הפנים, ואז כמובן אפשר לעשות שיפורים.
 
הסיליקון הנוזלי הוא אחד החומרים הטובים ביותר הנחשב חומר קבוע. יש אמנם חילוקי דעות בין הרופאים, אך המציאות מלמדת שיש מספר אפסי של סיבוכים. גם אתם יכולים היום להנות ממראה צעיר ושופע באמצעות הזרקות בוטוקס.