בדיקה קרדיולוגית בתל אביב

היום אנשים רבים, סובלים מבעיות בלב. אחת הבדיקות הנפוצות היא א ק ג. שבה מצמידים אלקטרודות לידיים ולרגליים של הנבדק וכן, לבית החזה.. בבדיקה זו, נרשמת הפעילות של הלב וכן, בדיקה זו, יכולה להצביע על ירידה בחמצן ללב, הגדלת שריר הלב, הפרעות בקצב הלב אוטם שריר הלב ועוד. בדיקה קרדיולוגית בתל אביב , מתבצעת, כאשר הנבדק מרגיש לחצים או כאבים בבית החזה. בדיקות קרדיולוגיות נוספות, ניתן למצוא בתחום הקרדיולוגיה, כגון, אקו לב או דופלר לב. בבדיקה זו, ניתן למצוא את כושר ההתכווצות של החדר השמאלי של הלב מתבצעת הערכה א אכן כל חדרי הלב מתכווצים היטב, או שקיימת  התכווצות חלקית, מה שמראה על פגם שיש לטפל בו.
 
בדיקת מאמץ ללב
 
גם בדיקת הולטר זו היא אחת מכל בדיקה קרדיולוגית בתל אביב.. בדיקה זו מיועדת לאבחון של מחלת חב איסכמית עם תפקוד תקין או מופחת. מדובר על בדיקת תקינות של החדר השמאלי של הלב שעוסק בפעילות גופנית בעוצמה בינונית או גבוהה. יש לבצע בדיקה זו, אחת לשנתיים. ניתן לגלות מחלת לב טרשתית למי שעובר בדיקת מאמץ בדרגה בינונית. בדיקות קרדיולוגיות שונות, נערכות גם בגלל רשרוש לב מולד, או רשרוש חדש שהתגלה לאחרונה ויש לעבור בגינו סדרת בדיקות לב. על פי הבדיקות השונות ותוצאותיהן, הקרדיולוג, יחליט על טיפול מתאים או לחלופין, אם ישנו אוטם על צנתור או ניתוח, הכל על פי התשובות של זדר4ת בדיקות קרדיולוגית שייערכו לנבדק.
 
בדיקה לתפקוד משאבת הלב- MUGA:
 
אחת הבדיקות הקרדיולוגיות החשובות, הינה בדיקת משאבת הלב. בדיקה זו, נקראת MUGA,  והיא הבדיקה האמינה ביותר מכל סוגי הבדיקות הקרדיולוגיות. הפענוח של בדיקה קרדיולוגית בתל אביב זו, מתבצע ע"י מחשב. מדובר על הערכה באחוזים של תפקוד משאבת הלב וישנה התאמה טובה בין ההערכה כמותית ומדויקת של משאבת הלב אך חישובים אילו, לוקחים זמן לא מועט ותוצאות בדיקה ספציפית זו, הן אמינות. כדא להגיע לאבחון אצל רופא קרדיולוג מוכר ובעל מוניטין, כך שיוכל לאבחן מדויק, אם קיימת בעיה בלב ועל פי התוצאות של הבדיקות, יינתן למטופלים טיפולים שונים שיתאימו להם.
 .