אנהידרול פורטה

הזעת יתר היא תופעה שסובלים ממנה לא מעט אנשים. יש אנשים שסובלים מהזעת יתר ברמות גבוהות וקשות ואילו אחרים סובלים מהזעת יתר ברמות נמוכות יותר. לראשונים דרך הטיפול העיקרית היא באמצעות התערבות כירורגית המנטרלת את בלוטות הזיעה באזורים בהם מזיעים, לעומת הזעה פחותה יותר שבה אפשר גם להשתמש בתכשירים כגון אנהידרול פורטה. אנהידרול פורטה הוא תכשיר שהפך מבוקש במיוחד, עקב ההצלחה שהוא מביא למניעת הבעיה. אנהידרול פורטה כאמור מתאים לאלה הסובלים מהזעת יתר אך רק ברמה קלה או בינונית. לאנשים הסובלים מהזעת יתר ברמות גבוהות יותר, התכשיר לרוב לא עוזר ולא פותר את הבעיה המטרידה.

אנהידרול פורטה

אנהידרול פורטה הוא לא תכשיר שאפשר להשיג בכוחות עצמכם, אנהידרול פורטה הוא תכשיר שנזקק למרשם של רופא על מנת לקבל אותו. אנהידרול פורטה מורכב מאחוזים גבוהים של מלח אלומיניום שהוא חומר חזק הפועל לעצירת ההזעה ובמקור היו משתמשים בו להפסקת דימומים, כך שאכן מדובר בחומר חזק מאד. יש למרוח את התכשיר בלילה לפני השינה ובבוקר להסיר אותו, חשוב לדעת שאין למרוח את התכשיר על בית שחי מגולח ויש להמתין כיום יומיים לאחר הגילוח על מנת למרוח אותו שוב. אנהידרול פורטה משתנה בהתאם לכל טיפול, למשל בבית השחי יש צורך בריכוז של 15 אחוזים של אותו מלח אלומיניום ואילו בכפות הידיים ובכפות הרגליים יש למרוח אנהידרול פורטה בעל ריכוז של 30 אחוזים.

חשוב לדעת שכמו כל תכשיר אחר שאתם משתמשים בו על גופכם, גם אנהידרול פורטה מכיל תופעות לוואי שונות שיכולות לצוץ כמו גירוי בעור או במקרים חמורים יותר יכול לגרום לכוויות, בכל אופן עליכם לשים לב לתגובות שלכם לתכשיר מיד אחרי שימושו. אנהידרול פורטה הוא התכשיר שיעזור לכם להחליש או להפסיק את הזעת היתר ולהפסיק להיות מוטרדים מכך.